Julia Orzoł na dłużej w Chemiku Police

Julia Orzoł to kolejna zawodniczka, która zostanie w Chemiku Police na kolejny sezon. 23-latka podpisała nowy kontrakt.

Orzoł przedłużyła umowę z klubem o kolejny rok.

Przyjmująca w minionym sezonie była jedną z najlepszych zawodniczek polickiego zespołu.

Dostrzegł to selekcjoner reprezentacji Polski, który powołał ją na zgrupowanie kadry.

To druga siatkarka, która zostanie w Chemiku na kolejny sezon. Wcześniej klub poinformował o przedłużeniu umowy z Natalią Mędrzyk.

Fot. LOTTO Chemik Police