ingra
Start » Wiadomości » Sport
Optymistycznie przed mundialem
Dodano: 12. czerwiec 2018 22:03
Dobre informacje ze stolicy! Polacy wygrali z Litwą 4:0 w ostatnim meczu towarzyskim przed wyjazdem do Rosji.

Dwa gole dla biało-czerwonych w pierwszej połowie strzelił Robert Lewandowski, a po przerwie do siatki trafili Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski z rzutu karnego. Co ciekawe, sędzia główny tego spotkania aż trzykrotnie korzystał z systemu VAR. Raz uznał bramkę, potem - w innej sytuacji - gola anulował, a w trzeciej sytuacji zdecydował się - po analizie - podyktować rzut karny dla naszej reprezentacji.
Polacy szykują się do wylotu do Rosji. W czwartek otwarcie mistrzostwa świata, a inauguracyjny mecz Polaków z Senegalem w najbliższy wtorek.

KALMAr 2
Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Krzysztof Horn (właśc. Krzysztof Rzeźnicki) - stargardzki kompozytor, muzyk, producent muzyczny. Dla Radia Stargard stworzył oprawę muzyczną, odpowiedzialny jest również za jingle i promosy.