Błękitni: Remis na zakończenie sezonu w Stargardzie

Remisem 2:2 pożegnali się stargardzcy piłkarze z kibicami. Błękitni w ostatnim w tym sezonie meczu przed własną publicznością podzielili się punktami z Wartą Poznań.

Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego nieudanie rozpoczęli spotkanie, a Przemysława Wróble już w 8. minucie pokonał Michał Ciarkowski. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Grzegorz Szymusik, dla którego było to już piąte trafienie w tym sezonie.

przyznał wychowanek Błękitnych.

Druga część meczu lepiej ułożyła się dla gospodarzy. W polu karnym faulowany był Patryk Włóka, a karnego na gola zamienił Maciej Liśkiewicz. Gdy wydawało się, że Błękitni utrzymają prowadzenie do końca meczu, piłkę ręką w 'szesnatce’ zatrzymał Piotr Wojtasiak, a prezent z jedenastu metrów wykorzystał Łukasz Białożyt.

W końcówce meczu doszło jeszcze do nerwowej sytuacji. Czerwoną kartkę za faul obejrzał Sebastian Inczewski, a chwilę później na trybuny odesłany został Krzszytof Kapuściński, szkoleniowiec Błękitnych.

– Zabrakło szczęścia – przyznał po spotkaniu Szymusik.

W ostatniej kolejce II ligi Błękitni zagrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.