Najpierw S6, później S3. Rowerzysta z uporem maniaka chciał dotrzeć do Szczecina drogą ekspresową. Funkcjonariusze policji dwukrotnie interweniowali wobec 29-letniego rowerzysty, który poruszał się drogami ekspresowymi w kierunku Szczecina.
Pierwsza interwencja miała miejsce na terenie gminy Nowogard. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a policjanci wyprowadzili go poza drogę ekspresową, przypominając o obowiązujących przepisach.
– „Jak się jednak okazało, podróż do Szczecina była kontynuowana. Po pewnym czasie policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie ponownie podjęli interwencję wobec tego samego mężczyzny. Tym razem został on zauważony na drodze ekspresowej S3, gdzie ponownie poruszał się rowerem w kierunku Szczecina” – dla Twojego Radia mówi sierż. Martyna Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
29-latek po raz drugi został ukarany mandatem karnym.
sierż. Martyna Kowalska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie:
Fot. KPP w Goleniowie