Chemik Police ogłosił kolejny transfer. Do drużyny dołączyła Pola Janicka.
Janicka to 22-letni rozgrywająca. Przez ostatnie lata grała miedzy innymi w Opolu, Wieliczce, czy Mielcu.
– Potrzebuję stabilizacji, miejsca, w którym mogę w pełni skupić się na siatkówce. Chemik jest tego gwarancją, słyszałam od wielu koleżanek, które tutaj grały. Dlatego cieszę się i jestem wdzięczna, że dołączam do drużyny i wracam na boiska Tauron Ligi – przyznała.
O miejsce w składzie będzie walczyła z Katarzyną Partyką.
W drużynie na nowy sezon są także: Natalia Mędrzyk, Julia Orzoł, Maja Koput i Agata Nowak.