Napastnik Legii Warszawa przeszedł do Pogoni Szczecin

Jean-Pierre Nsame został nowym piłkarzem Pogoni Szczecin. Napastnik przez ostatnie dwa lata występował w Legii Warszawa.

Nsame był wiodącą postacią na początku minionego sezonu. Długa kontuzja sprawiła, że nie mógł pomóc „Wojskowym” na boisku.

Trener Legii, Matek Papszun chciał zatrzymać napastnika w Warszawie, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Nsame podpisał z Pogonią roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Fot. Pogoń Szczecin