Jean-Pierre Nsame został nowym piłkarzem Pogoni Szczecin. Napastnik przez ostatnie dwa lata występował w Legii Warszawa.
Nsame był wiodącą postacią na początku minionego sezonu. Długa kontuzja sprawiła, że nie mógł pomóc „Wojskowym” na boisku.
Trener Legii, Matek Papszun chciał zatrzymać napastnika w Warszawie, ale ostatecznie do tego nie doszło.
Nsame podpisał z Pogonią roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
Fot. Pogoń Szczecin