Marcelina „Marcycha” Ruczyńska, absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie została zwyciężczynią 13. edycji programu Must Be the Music.
Młoda artystka, związana z Koszalinem, podbiła serca widzów oraz jurorów autorskimi kompozycjami „Staś Wokulski” i „Dobry Boże”. „Marcycha” na co dzień studiuje instrumentalistykę na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Poza śpiewem gra także na skrzypcach i fortepianie.
Dzięki wygranej zdobyła 250 tysięcy złotych oraz wystąpi podczas Polsat Hit Festiwal.
Fot. Facebook / Must Be the Music Polsat