III liga: Zwycięstwo Kluczevii, wpadka Floty, kolejna porażka Błękitnych

Za nami kolejna seria spotkań w III lidze. Do sporej niespodzianki doszło w Świnoujściu. Coraz bliżej strefy spadkowej są Błękitni. 

Flota po ostatnim zwycięstwie 3:2 nad Kluczevią, tym razem poniosła porażkę z będącą w strefie spadkowej Pogonią Nowe Skalmierzyce 0:2.

Kolejną porażkę zanotowali Błękitni Stargard, którzy tym razem zostali rozbici u siebie 4:1 przez Wikęd Luzino.

Stargardzianie są w dużym kryzysie, najpierw odpadli z Pucharu Polski ZZPN po porażce z Dębem Dębno, a teraz zanotowali piąty mecz bez zwycięstwa z rzędu w lidze.

Zwycięstwo odniosła za to Kluczevia, która ograła na wyjeździe 3:0 Tłuchowię Tłuchowo.

Fot. Flota Świnoujście