Za nami kolejna seria spotkań w III lidze. Do sporej niespodzianki doszło w Świnoujściu. Coraz bliżej strefy spadkowej są Błękitni.
Flota po ostatnim zwycięstwie 3:2 nad Kluczevią, tym razem poniosła porażkę z będącą w strefie spadkowej Pogonią Nowe Skalmierzyce 0:2.
Kolejną porażkę zanotowali Błękitni Stargard, którzy tym razem zostali rozbici u siebie 4:1 przez Wikęd Luzino.
Stargardzianie są w dużym kryzysie, najpierw odpadli z Pucharu Polski ZZPN po porażce z Dębem Dębno, a teraz zanotowali piąty mecz bez zwycięstwa z rzędu w lidze.
Zwycięstwo odniosła za to Kluczevia, która ograła na wyjeździe 3:0 Tłuchowię Tłuchowo.
Fot. Flota Świnoujście