Szalony, ale zwycięski mecz Świtu Szczecin

Świt Szczecin przełamał się i wygrał mecz w II lidze. „Duma Północy” ograła 4:3 rezerwy Śląska Wrocław. 

Dla Świtu był to bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie na centralnym szczeblu rozgrywek.

Udało się wygrać i przerwać serię pięciu meczów bez zwycięstwa w lidze.

Do przerwy Świt przegrywał 0:2. Na początku drugiej kontaktowego gola zdobył Grzegorz Aftyka, ale chwile później to goście znów wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Szczecinianie doprowadzili do wyrównania po trafieniach Macieja Koziary i drugim golu Aftyki.

Decydującą bramkę zdobył w 81. minucie Sebastian Rogala.

Fot. Świt Szczecin