Pogoń na szczycie, Gwardia z pierwszą wygraną

Miłą niespodziankę sprawiła Pogoń Szczecin, która wygrywając 1:0 z ŁKS-em Łódź, wskoczyła na fotel lidera PKO Ekstraklasy. W II lidze bolesna, bo po golu z karnego w 92. minucie, porażka Błękitnych Stargard z Bytovią Bytów. Szczebel niżej wygrane: Gwardii 2:0 nad Bałtykiem Gdynia (pierwsze zwycięstwo Gwardii w sezonie) i Bałtyku Koszalin 1:0 nad Jarotą Jarocin. Wreszcie w IV lidze kanonada strzelecka Floty Świnoujście. „Wyspiarze” rozbili Orła Wałcz aż 7:1 (do przerwy 6:1), a hat-tricki uzyskali Damian Staniszewski i Paweł Iskra. Po 1:1 w starciach rezerw Błękitnych z Sokołem Karlino i Iny Goleniów ze szczecińską Iskierką oraz porażka 1:4 Kluczevii z Raselem Dygowo. W klasie okręgowej Orkan Suchań rozbił 5:1 Sokoła Pyrzyce, Osadnik Myślibórz wygrał w Sądowie z Białymi 3:1, a Prawobrzeże Świnoujście uległo Pomorzaninowi Nowogard 0:1.