Start » Wiadomości » Sport
Srebro Misiaszka w Chorzowie
Dodano: 03. sierpnia 2018 13:52

Na zmodernizowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. W zawodach wystąpiły dziewczęta i chłopcy w wieku 17 i 18 lat, z 217 klubów z całej Polski. W imprezie nie zabrakło stargardzkich lekkoatletów.

Kto reprezentował nasze miasto – o tym prezes Zbigniew Piecyk.

Najlepiej z całej szóstki zaprezentował się uczestnik mistrzostw Europy, Paweł Misiaszek. W konkurencji rzutu młotem wywalczył srebrny medal. Na podium ustąpił miejsca jedynie Tomaszowi Ratajczykowi.

Na wyróżnienie zasługują też inni przedstawiciele rzutu młotem. 16-letni Mateusz Modrzejewski zajął 6. miejsce. Na tej samej pozycji, ale w kategorii dziewcząt uplasowała się Zuzanna Komisarczyk.

Godzina: 10:00 - 15:00