Start » Wiadomości » Sport
„Oczko” Spójni i znów fantastyczna atmosfera
Dodano: 04. luty 2018 20:50

Spójnia z 21. wygraną na koncie! Mecz z Polfarmexem Kutno miał być trudny, i momentami był, ale nasi koszykarze pokazali, kto rozdaje karty w lidze. Wygrana różnicą 23 oczek i 98 punktów zdobytych przeciwko najlepiej broniącej ekipie w lidze – te fakty mówią same za siebie.

Nasi koszykarze wygrali wszystkie kwarty, a najlepiej punktującym w Spójni był kapitan, Hubert Pabian, zdobywca 26 oczek. Trener Krzysztof Koziorowicz nie szczędził pochwał swoim podopiecznym.

Trener rywali, Jarosław Krysiewicz przyznał z kolei, że jego drużyna od kilku tygodni nie gra tak jak w pierwszej rundzie.

Spójnia pozostała oczywiście liderem I ligi. Depcząca jej po piętach Polonia Leszno wygrała z SKK Siedlce 97:77.

Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Kto rano wstaje, tego Krzeszowiec budzi...o ile się nie spóźni :) Swoją przygodę z radiem zacząłem na pierwszym roku studiów w baaaardzo odległym mieście. W Lublinie. Przez wiele lat moim sąsiedzkim miastem...no prawie sąsiedzkim, był słynny Radom, miałem nawet okazję tam pracować !
    Na szczęście nadeszła dobra zmiana i od pewnego czasu możecie mnie usłyszeć na 90 i 3 FM :)
    Jak można krótko mnie opisać ? Moja krew w połowie składa się z benzyny, uwielbiam wszystko, co ma silnik, najlepiej od 6 cylindrów w górę ! Z taką siłą budzę Was od poniedziałku do piątku, od 5:45 !