Górą koszykarze i siatkarki

Kolejny szczęśliwy weekend dla fanów stargardzkiej Spójni. Górą i koszykarze, i siatkarki.

Podopieczni Krzysztofa Koziorowicza, w odległym Łańcucie, wygrali z Sokołem 101:78. Kluczem do sukcesu okazała się przede wszystkim trzecia kwarta, którą nasi zawodnicy wygrali 33:14. Świetny mecz rozegrał Marcel Wilczek, który – jak widać – idealnie wpasował się w zespół. W Łańcucie zdobył 20 punktów i zebrał z tablic 13 piłek.  Dla Spójni to już 18. wygrana w sezonie.

Dobre humory również w szeregach siatkarek. W niedzielę, we własnej hali, pokonały w trzech setach MKS Truso Elbląg. O ile pierwsze dwie partie nie przysporzyły gospodyniom większych problemów, o tyle w trzeciej rywalki nieco postraszyły.

– mówi zawodniczka Spójni, Klaudia Boguszewska.

Nasza drużyna wciąż prowadzi w tabeli swojej grupy II ligi.