Kolejne 0:3 Espadonu

Falstart na początku roku. Espadon Szczecin przegrał we własnej hali z Indykpolem AZSem Olsztyn 0:3.

Pierwszy set był prawdziwą deklasacją. Olsztynianie od początku wypracowali sobie wysoką przewagę, dzięki dobrej zagrywce Jakuba Kochanowskiego. Ostatecznie pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:14 na korzyść gości. Drugi set był bardziej wyrównany, ale mimo to Espadon przegrał 23:25, głównie za sprawą świetnej gry atakującego zielono-białych, Jana Hadravy. Trzecia partia była bardzo podobna do pierwszej. Zawodnicy z Mazur imponowali skutecznością w ataku i poświęceniem w obronie i pewnie zwyciężyli 25:18, tym samym inkasując 3 punkty.

To już druga porażka 0:3 szczecinian z rzędu. Statuetkę MVP meczu otrzymał doświadczony rozgrywający zespołu gości – Paweł Woicki.