Start » Wiadomości » Sport
Espadon z porażką na koniec roku
Dodano: 29. grudnia 2017 22:49

Drużyna siatkarzy Espadonu Szczecin porażką zakończyła rok. W meczu z Asseco Resovią kibice zobaczyli trzy sety.

Mimo iż Espadon przegrał 0:3, to mecz nie był aż tak jednostronny. W pierwszym secie szczecinianie mieli kilka piłek setowych, ale ostatecznie na przewagi wygrała Asseco Resovia. Dwa kolejne sety nie były już tak wyrównane, choć były momenty, w których Espadon zdobywał kilka punktów z rzędu, głównie za sprawą nieprzyjemnego flota Eemiego Tervaporttiego.

Drużyna ze Szczecina tymczasowo pozostała na 8. miejscu w ,,plusligowej" tabeli.

Szymon Bednarski

• Krystian Nakielski
    Dziennikarz pełen pasji i zaangażowania. Reporter i sędzia koszykówki w jednym. Połączenie idealne, bo oczy ma również z tyłu głowy! Spotkanie z nim może być groźne. Uważajcie, bo dużo pyta i wszystko nagrywa. Potem usłyszycie się w wiadomościach "Twojego Radia"!