Derby dla Spójni!

Spójnia Stargard zwyciężyła po raz dwunasty w tym sezonie! To absolutny nokaut! W Kołobrzegu naszych koszykarzy wspierała liczna grupa stargardzkich kibiców.

Fani zobaczyli emocjonujące i trzymające w napięciu do końca spotkanie. Do przerwy było 49:42 dla biało-bordowych. W trzeciej kwarcie nadeszły jednak chwile zwątpienia. Kotwica odrabiała straty, a w czwartej kwarcie wyszła nawet na 3-punktowe prowadzenie. Ale na więcej goście nie pozwolili. Niesieni dopingiem swoich fanów wrócili na właściwe tory i po kolejnych skutecznych atakach, zwyciężyli ostatecznie 89:82. Po 21 punktów zdobyli Hubert Pabian i Marcin Dymała.

Kolejne spotkanie, na własnym parkiecie, w najbliższą środę. Rwyalem Spójni będzie Biofarm Basket Poznań.