Koszykarze i piłkarze ze zwycięstwami, pierwsza porażka siatkarek

Bez kompletu zwycięstw w meczach z udziałem stargardzkich drużyn. Szczęśliwą passę przerwały siatkarki Spójni.

Podopieczne Aleksandra Króla, po pięciu kolejnych zwycięstwach, uległy w Poznaniu Politechnice 1:3. Stargardzianki wygrały drugiego seta, miażdżąco, bo do 14, ale w całym spotkaniu lepiej prezentowały się gospodynie. W najbliższą sobotę mecz u siebie z trzecim w tabeli SMS-em Police.

Ze zwycięstw cieszyli się za to piłkarze Błękitnych i koszykarze Spójni. Futboliści z armii Krzysztofa Kapuścińskiego pokonali w Wejherowie Gryf 3:0. Wszystkie trzy gole pady w drugiej połowie, a ich autorami byli Mateusz Węsierski, Maciej Więcek i Grzegorz Szymusik. Nasza drużyna, z dorobkiem 21 punktów, jest na 11. miejscu w tabeli.

W koszykarskiej I lidze przodują natomiast koszykarze Spójni. W sobotę dopisali do swojego dorobku dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Pokonali Noteć Inowrocław 94:71, a najlepsi na parkiecie byli Hubert Pabian i Karol Pytyś.