Grzegorz Terlikowski wśród najlepszych w Choszcznie

Ponad 600 biegaczy wzięło udział w 20. edycji „Choszczeńskiej Dziesiątki”. Piąty w klasyfikacji generalnej był Grzegorz Terlikowski z podstargardzkiego Zieleniewa.

Zawodnik ten był ponadto drugi w kategorii wiekowej M30 i drugi w klasyfikacji służb mundurowych. Zawody wygrał Krzysztof Sawicki ze Szczecina, który 10-kilometrową trasę pokonał w 34 minuty i 42 sekundy. Najstarszą zawodniczką w choszczeńskich zawodach była Grażyna Maciejewska z Marianowa, najstarszym uczestnikiem – Ryszard Wieczorkiewicz ze Stargardu.

Terlikowski dzień wcześniej nie miał sobie równych w Biegu Jesieni, rozgrywanym w ramach Grand Prix Stargardu „Cztery pory roku”. Wygrał, bo jak twierdzi, w gronie startujących zabrakło m.in. jednego z głównych faworytów do zwycięstwa.

Wśród pań startujących w Biegu Jesieni najszybsza była Magdalena Kukuła.