Start » Wiadomości » Sport
Błękitni przegrywają w Łodzi
Dodano: 23. sierpnia 2017 19:11
Autor: Mateusz Warianka | Dział: Sport

Błękitni z pierwsza ligową porażką na koncie. Stargardzianie nie dali rady ŁKS-owie i przegrali w Łodzi 1:2.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, a obie ekipy nie stwarzały sobie zbyt wiele okazji na zdobycie gola. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie. Wynik spotkania w 70. minucie po rzucie karnym wykorzystał najskuteczniejszy piłkarz gospodarzy – Jewhen Radinow

.

Kilka chwil później po błędzie łódzkiej defensywy do siatki trafił Mateusz Węsierski i było 1:1. Na nieszczęście dla stargardzkiej drużyny, tuż przed końcowym gwizdkiem, Mariusza Rzepeckiego pokonał Patryk Bryła.

Dla Błękitnych to pierwszy przegrany mecz w lidze w tym sezonie. Kolejny mecz w niedzielę w Stargardzie – z Olimpią Elbląg.

Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Krzysztof Horn (właśc. Krzysztof Rzeźnicki) - stargardzki kompozytor, muzyk, producent muzyczny. Dla Radia Stargard stworzył oprawę muzyczną, odpowiedzialny jest również za jingle i promosy.