Start » Wiadomości » Sport
Gol w ostatniej minucie pozbawia Błękitnych punktu
Dodano: 29. kwietnia 2017 16:48
Autor: Mateusz Warianka | Dział: Sport

Błękitni przerwali serię zwycięstw i przegrali z Rakowem Częstochowa 0:1. Stargardzianie stracili bramkę w ostatniej minucie spotkania, a Przemysława Wróbla pokonał Filip Kowalczyk.

Rezerwowy zapewnił wiceliderowi II ligi trzy punkty w 95. minucie spotkania po błędzie Wróbla, który cały mecz bronił bez zarzutów. Kolejny mecz stargardzianie zagrają przed własną publicznością z Polonią Bytom.

Błękitni: Wróbel – Szymusik, Baranowski, Pustelnik, Gutowski – Więcek, Lisowski, Wojtasiak, Fadecki (53. Flis) – Brzęczek (80. Czapłygin) – Skórecki.

Rezerwowi: Ziętek – Czapłygin, Magnuski, Pluta, Flis, Zdunek.

Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Człowiek do zadań specjalnych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zareklamuje, zadzwoni, sfotografuje, zaprosi i zajmie się organizacją każdego przedsięwzięcia. Ciągle w ruchu, ciągle w pracy - doba jest dla niego za krótka!