Start » Wiadomości » Sport
Spójnia wygrywa na inaugurację
Dodano: 25. września 2016 22:06
Autor: Mateusz Warianka | Dział: Sport

Spójnia pokonała GKS Tychy w pierwszym meczu nowego sezonu. Stargardzianie po emocjonującym spotkaniu wygrali jednym punktem - 76:75.

Pierwsza połowa meczu była huśtawką nastrojów dla stargardzkich kibiców. Spójnia pierwszą kwartę wygrała 23:17, a w drugiej uległa aż 13:26. Druga połowa, to już koncertowa gra gospodarzy, którzy ostatecznie pokonali kandydatów do awansu. Nawięcej punktów dla Spójni rzucił Dymała (17). Nie odstawał rownież Janiak, który zanotował 14 trafień.

Spójnia: Dymała 17 (5 zb., 5 str.), Janiak 14 (5 as.), Pabian 12, Fraś 11 (10 zb., 4 str.), Pytyś 10 (8 zb., 2 blk.), Raczyński 10, Śpica 2, Bodych 0

GKS: Barycz 15, Bzdyra 15, Mazur 15 (8 zb.), Piechowicz 11 (5 zb., 5 as.), Hałas 9, Szpyrka 4, Basiński 2 (8 zb.), Słupiński 2, Zub 2, Fenrych 0

Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Rozmiłowany w historii oraz przemawianiu językiem filmu i radia. Ciekawy świata, w szczególności podwodnego. Muzycznie niezdefiniowany, potrafi płynnie przejść od mozartowskiej uwertury do nowojorskiego gangsta rapu. W wolnych chwilach lubi pisać, szczególnie w formie rymowanej. Gorący orędownik sarkazmu.