Start » Wiadomości » Sport
Kolejna porażka Pogoni
Dodano: 01. sierpnia 2016 20:34
Autor: Mateusz Warianka | Dział: Sport

Pogoń Szczecin wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie. Drużyna Kazimierza Moskala na zakończenie 3. kolejki spotkań w LOTTO Ekstraklasie, przegrała przed własną publicznością 0:2 ze Śląskiem Wrocław.

Mecz dla Pogoni ułozył się fatalnie i po 2. minutach, szczecinianie musieli odrabiać straty, a gola zdobył Adam Kokoszka. Goście z Wrocławia tuż przed końcem pierwszej połowy ustalili wynik, a na listę strzelców wpisał się Filipe Goncalves.

Dla "Portowców" to już druga porażka i trzeci mecz bez zwycięstwa w tym sezonie. Po trzech meczach szczecinianie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z jednym punktem na koncie.

Kolejny mecz Pogoń zagra z liderem Ekstraklasy - Zagłębiem Lubin.

Godzina: 15:00 - 20:00
Na Twojej Fali

img Zadbamy o to, aby Wasze powroty do domu były bezpieczne i przyjemne.
Po godz. 15:00 od poniedziałku do piątku będziemy wprowadzać Was w dobry nastrój po pracy.

Rozmiłowany w historii oraz przemawianiu językiem filmu i radia. Ciekawy świata, w szczególności podwodnego. Muzycznie niezdefiniowany, potrafi płynnie przejść od mozartowskiej uwertury do nowojorskiego gangsta rapu. W wolnych chwilach lubi pisać, szczególnie w formie rymowanej. Gorący orędownik sarkazmu.