Błękitni remisują ze Stilonem w sparingu

Test-mecz na remis. Błękitni zremisowali z III-ligowym Stilonem Gorzów 1:1 w przedostatnim sparingiem przed przerwą w treningach.

Błękitni grali w mocno eksperymentalnym składzie. W drużynie Krzysztofa Kapuścińskiego wystąpiło 8 testowanych piłkarzy – między innymi napastnik Gwardii Koszalin Przemysław Brzeziański i bramkarz Chrobrego Głogów Mariusz Rzepecki i juniorzy. Najbliżej pozostania w klubie jest ten pierwszy. Poza napastnikiem priorytetem jest ściągnięcie młodzieżowców.

Dzisiaj stargardzianie zagrają jeszcze z Gavia Choszczno, a potem udadzą się na urlopy. Treningi wznowią 2 lipca.

Błękitni Stargard Szczeciński: (I połowa) Mariusz Rzepecki – 5. Adrian Gołdyn, 8. Tomasz Bil, 2. Patryk Baranowski, 7. Hubert Kotus, 3. Igor Wargin, 25. Grzegorz Szymusik, 13. Maciej Kazimierowicz, 24. Rafał Gutowski, 20. Michał Magnuski, 11. Przemysław Brzeziański.

(II połowa) Mariusz Rzepecki – 5. Adrian Gołdyn, 8. Tomasz Bil, 19. Tomasz Pustelnik, 23. Wojciech Baszak, 17. Maciej Więcek, 18. Kacper Pluta, 14. Przemysław Dubiel, 6. Karol Orłowski, 9. Sebastian Inczewski, 16. Filip Karmański.