Medale, wysokie miejsca i wyróżnienia…

W rankingu Polskiego Związku Zapaśniczego klub zajął 13. miejsce na 93 sklasyfikowane, a w rankingu najlepszych zawodników perełka Feniksa, Katarzyna Mądrowska uplasowała się na wysokiej, 7. pozycji, na 496 sklasyfikowanych osób. Z kolei w rankingu współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu Feniks był pierwszy w gminie Stargard we wszystkich dyscyplinach, a 32. w województwie. Klub był ponadto organizatorem Mistrzostw Polski Młodzików, podczas których gościł m.in. sam prezes Związku Andrzej Supron.

Włodarze klubu podczas gali nagrodzili wszystkich wyróżniających się zawodników. Nagrodę numer jeden otrzymała wspomniana Kasia Mądrowska, która w 2019 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski seniorek oraz wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy. Kasia wciąż ma też realne szanse na kwalifikację olimpijską do Tokio 2020. Nagrody pieniężne otrzymały również medalistki mistrzostw Polski młodziczek – Nikola Piechocka i Paulina Kucharczyk.